Menu Zamknij

ZAPISY
CROSS KAMPINOS 2024

Drodzy biegacze, informujemy, że dnia 17.05.2024 zapisy na tegoroczną wiosenną edycję Cross Kampinos zostały zamknięte. Oznacza to, że już nie ma możliwości zapisania się na którykolwiek z dystansów ani przepisania pakietu na innego uczestnika. Nie będzie też takiej możliwości w biurze zawodów w dniu zawodów.

Bezpośrednie linki do zapisów na poszczególne dystanse:

LISTY STARTOWE znajdziesz tu:

Chcesz wiedzieć więcej?

  • Szczegółowy opis tras znajdziesz w sekcji TRASY.
  • Pełne informacje odnośnie zasad zgłoszeń, rejestracji i opłat startowych znajdziesz w REGULAMINIE.

Najważniejsze informacje dot. zapisów

ZASADY ZGŁOSZENIA

  • Zgłoszenia odbywają się na podstawie dokonania rejestracji przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://b4sportonline.pl/cross_kampinos oraz dokonania opłaty za wybraną przez siebie trasę – poprzez natychmiastową płatność automatyczną Autopay lub na rachunek bankowy organizatora. 
  • Na liście startowej znajdują się tylko Uczestnicy, którzy dokonali pełnej opłaty startowej w wyznaczonym terminie.
  • Uczestnik ma 10 dni na dokonanie opłaty  (od dnia dokonania zgłoszenia poprzez formularz online). W przypadku rejestracji na bieg na mniej niż 50 dni przed datą imprezy, czas na dokonanie opłaty wynosi 24 godziny.
  • W przypadku nieuiszczenia opłaty startowej w tym terminie zgłoszenie Uczestnika na Bieg jest usuwane w systemu zapisów. Uczestnik ma możliwość ponownego zapisania się i wniesienia opłaty pod warunkiem dostępności miejsc na liście startowej.
  • W przypadku chęci uzyskania faktury za udział w Biegu (zgodnie z ustaloną wysokością opłat w par. 6 pkt. 3 Regulaminu) należy zgłosić ten fakt do organizatora mailowo na adres kontakt@crosskampinos.pl.

Termin zgłoszeń mija 06.05.2024 r. lub w momencie osiągnięcia limitu uczestników. W przypadku wolnych miejsc na listach startowych organizator może podjąć decyzję o wydłużeniu czasu trwania zapisów online lub możliwości rejestracji w Biurze Zawodów w dniu Biegu. 

Pełne informacje dot. zgłoszeń znajdziesz w regulaminie: https://crosskampinos.pl/regulamin/#6_ZGLOSZENIA_I_OPLATY_STARTOWE

OPŁATA STARTOWA

Ustalona zostaje następująca wysokość opłat dla poszczególnych tras – opłata jest uzależniona od dnia jej wniesienie:

 
Oplaty startowe Cross Kampinos 2024 1

Numer konta organizatora:

FUNDACJA W PODSKOKACH
Bank: SANTANDER BANK POLSKA S.A.
Nr konta:  54 1090 1056 0000 0001 5262 9834

 
los cross kampinos